fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Hotele w Polsce

RELAKS I REHABILITACJA

Do niedawna wizyta termach kojarzyła się głównie z relaksem i zabawą w gorących basenach. Baseny Mineralne w Solcu-Zdroju zmieniły to, tutaj do term przyjeżdża się również po zdrowie. A wszystko dzięki wyjątkowo skutecznej, leczniczej solance siarczkowej oraz Centrum Zdrowia z prawdziwego zdarzenia.

Siedzący tryb życia i brak aktywności coraz częściej powodują, że nasz organizm odmawia posłuszeństwa. Zaczynają się problemy z kręgosłupem, stawami. Pomocy szukamy zazwyczaj u lekarza, a kolejne opakowania środków przeciwbólowych uznajemy za alibi dla braku czasu na rehabilitację. Tymczasem nie musi tak być – dzisiaj planowy wypoczynek możemy połączyć ze skuteczną terapią na najwyższym poziomie! Taką ofertę poprawy stanu zdrowia, opartą na potwierdzonych właściwościach leczniczych wód mineralnych, mają jedyne w Polsce Baseny Mineralne w Solcu-Zdroju.


Swoją wyjątkowość zawdzięczają najsilniejszej na świecie solance siarczkowej, czerpanej z własnego źródła „Malina”, która posiada najwyższą zawartość aktywnych związków siarki, a jej ogólna mineralizacja przekracza 35 tysięcy mg minerałów na litr. Ta wyjątkowa solanka wykorzystywana jest jako naturalne tworzywo lecznicze m.in. w leczeniu schorzeń dermatologicznych i reumatoidalnych.

Skuteczność balneologii w znaczącym stopniu zależy od stężenia aktywnych związków używanej do kuracji wody. Im jest ona bogatsza w wartościowe minerały, tym kuracja skuteczniejsza. Właśnie dlatego oferowane w Basenach Mineralnych kąpiele siarczkowe są tak cenione przez tysiące kuracjuszy.

Lecznicza oferta Basenów Mineralnych to nie tylko uzdrawiająca moc wody siarczkowej. W Centrum Zdrowia, przez siedem dni w tygodniu, na odwiedzających i poszukujących pomocy czeka wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, którzy po wykonywanej na miejscu konsultacji medycznej, pomogą rozwiązać doskwierające problemy.
Baseny Mineralne_Solec-Zdroj
Pakiety lecznicze, w tym pobytowe, pozwalają na przemyślaną i ukierunkowaną na konkretne schorzenia rehabilitację. Można skorzystać nie tylko z kąpieli siarczkowych, ale również z szerokiej gamy zabiegów m.in. z zakresu hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii oraz różnych form masażu.

Odradzająca się moda na balneologię sprawia, że skuteczne leczenie nie musi oznaczać sali operacyjnej i pochłaniania kolejnych opakowań lekarstw. Warto spróbować nieinwazyjnych metod leczenia, które wykorzystują wodę, jako naturalne tworzywo lecznicze. Uzupełnienie ich o zabiegi z zakresu rehabilitacji może dać długo oczekiwane efekty.


ul. Partyzantów 18
28-131 Solec-Zdrój
tel. +48 41 377 65 65
www.basenymineralne.pl

W uzdrowisku Solec-Zdrój znajduje się najlepsza, najsilniejsza na świecie i wyjątkowo skuteczna woda siarczkowa o niezwykłych właściwościach leczniczych.
W Tajlandii lata liczy się od narodzin Buddy, dlatego Tajowie są już w drugiej połowie trzeciego tysiąclecia. Za to tradycje masażu sięgają setki lat wstecz. Bangkoku, światowa stolica masażu, zaprasza!
Zastanawiasz się nad wypoczynkiem u sąsiada zza Odry? Jeśli szukasz równowagi umysłu, ducha i ciała, w termach Brandenburgii odnajdziesz odpowiednią dla siebie ofertę, na długi lub krótki weekend.
Uwielbiam wyspy. Położone z dala od zgiełku pędzącego świata, otoczone wielką wodą, żyją swoim własnym rytmem. Na wyspach wypoczywa się najpełniej. Zapraszamy na najpiękniejsze wyspy Europy.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor