fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Hotele w Polsce

Harmonia zmysłów w Farmonie

Zadbaj o swoje ciało i duszę, naucz je harmonii. Zanurz się w świecie zmysłów, który w Farmona Wellness [&] SPA pełen jest łagodzących woni i wyjątkowych zabiegów. Wybierz się w podróż do krainy zmysłowego relaksu. 

Zdolność odbierania bodźców zewnętrznych to wrodzony talent ciała, o który należy dbać. Na co dzień zapominamy o tym, jak ważne jest dla nas odpowiednie pobudzanie zmysłów. Wydaje nam się też, że na odpoczynek przyjdzie jeszcze czas. Tymczasem ciało trzeba uczyć smaków, zapachów i dotyku, bo to dzięki nim osiągamy wewnętrzną harmonię. Warto więc szukać miejsc, które nam o tym przypominają.


Jedność
Wzrok, słuch, smak, węch i dotyk – to pięć podstawowych zmysłów i cała gama możliwości. Przyzwyczajenie do odbierania przez nas impulsów z otoczenia sprawia, że wszelkie bodźce powszednieją. Wydaje się nam, że naszego ciała nic już nie zaskoczy. Próbujemy nowych potraw i okazuje się, że znamy już ich smak. Poznajemy nieznany wcześniej zapach, ale coś nam on przypomina. Oddajemy się w ręce masażysty i odprężamy się na chwilę, ale zaraz potem wracamy do poprzedniego stanu napięcia. Wszystko dlatego, że pobudzamy pojedyncze zmysły, a jednorazowe wrażenia szybko mijają – ciało je zapomina.Filozofią Farmona Wellness [&] SPA jest pielęgnowanie umysłu przez ciało. Oddziałując na wszystkie zmysły i angażując wszystkie talenty ciała, podchodzimy holistycznie do pielęgnacji i dbamy o jej wszechstronność. To nasza wartość i najważniejsze zadanie.

Bliskość
Hotel Farmona Business [&] SPA położony jest w cichej enklawie otoczonej zielenią i kwiatami. Pachnące rośliny okalają go ze wszystkich stron, pozwalając zapomnieć o sąsiedztwie miasta. Dyskretne oświetlenie podkreśla urok i czar, jakich goście doświadczają na każdym kroku. Malownicze otoczenie, elegancja i bliskość natury sprawiają, że zanim przekroczymy  próg hotelu, już czujemy się jak w domu. Wielką rolę odgrywa tutaj park stuletnich dębów i tajemnicze alejki zapewniające subtelną dyskrecję i spokojny wypoczynek. Cicha i malownicza okolica oraz przestronna łąka piknikowa tworzą nadzwyczajną atmosferę, o której nie sposób zapomnieć.

Równowaga
Dbałość o dobór materiałów, z których wykonane są elementy wystroju sprawia, że całość tworzy jedność opartą na naturalnych i ekologicznych komponentach. Meble i dekoracje SPA zostały wykonane na specjalnie zamówienie przez artystów z wyspy Bali. Wnętrza mają kojący i leczniczy wpływ na gości, gdyż urządzone są zgodnie z zasadami feng shui. Eteryczne olejki zaklinają powietrze i odprężają, a zapach świec i kadzideł relaksuje.
Klimat miejsca dedykowany jest kształtom i żywiołom, jako że to właśnie one mają ogromny wpływ na otoczenie i jego odbiór. W Farmona Wellness [&] SPA ciało współgra z duszą na zasadzie równowagi, a przestrzeń pobudza i koi jednocześnie. Miłośnicy naturalnych terapii odnajdą tu wymarzony relaks i spokój.

Pamięć ciała
Sekret holistycznej pielęgnacji polega na traktowaniu ciała jako całości – należy zadbać o każdą jego część, sprawiedliwie zatroszczyć się o każdy fragment. Atmosfera w Farmona Wellness [&] SPA zachwyca nie tylko harmonijnym wnętrzem, ale przede wszystkim tym, co dzieje się w środku: profesjonalni indonezyjscy terapeuci to mistrzowie unikatowych technik manualnych, którzy swoją sekretną wiedzę poznali na Bali – indonezyjskiej Wyspie Bogów.
Tradycyjne azjatyckie rytuały piękna, naturalne składniki oraz magiczne właściwości orientalnych ziół i ekstraktów z egzotycznych roślin wzbudzają błogość i pozwalają ze spokojem oddać się ich działaniu.Wizyta w Farmona Wellness [&] SPA to podróż w najdalsze zakątki świata. Tutejszy ekskluzywny program zabiegów został opracowany w dalekiej Indonezji specjalnie dla tego miejsca, na bazie receptur i technik stosowanych od tysięcy lat, przed wiekami dostępnych jedynie dla rodów królewskich. Wszystko to sprawia, że nasze ciało „pamięta” każde dotknięcie – wizyta w tutejszym SPA sprawia, że standardowe zabiegi pielęgnacyjne przestają wystarczać i chcemy tylko jednego: jak najszybszego powrotu.

Odpoczynek duszy
Po zabiegach odprężających przychodzi czas na sen, który wzmacnia ich działanie i wieńczy proces regeneracji. Oferta hotelu stanowi kontynuację zbawiennego działania SPA – pokoje są tak zaaranżowane, by współgrały z przestrzenią przeznaczoną do pielęgnacji, by przedłużać ją w nieskończoność. Subtelne i eleganckie wnętrza, wysmakowany minimalizm, komfort, dyskretna opieka personelu i troska o niepowtarzalność każdej spędzonej tu chwili to sposób myślenia o wypoczynku. Każdy pokój ma indywidualną aranżację, ale równocześnie  tworzy spójną całość z pozostałymi wnętrzami. Stan wewnętrznej harmonii sprzyja owocnym negocjacjom – dlatego wysoką klasę i jakość miejsca cenią także liczni goście biznesowi, którzy wybierają hotel na konferencje i spotkania integracyjne na światowym poziomie.


www.hotelfarmona.pl
www.spafarmona.pl

 

Polecamy też:

AZJATYCKIE ZABIEGI W FARMONA WELLNESS [&] SPA

 

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor