fbpx

GRAND LUBICZ - UZDROWISKO USTKA, ZDROWIE NA PIĘĆ GWIAZDEK

Hotel Grand Lubicz, położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości Ustka, jest rajem dla miłośników przyrody i pieszych wędrówek. Połączono tu zdrowie z urodą i rehabilitację z wypoczynkiem. Piękne stylowe wnętrza i najwyższa jakość świadczonych usług sprawią, że zechcesz tu wracać.

GRAND LUBICZ USTKA

Hotel Grand Lubicz położony ok. 18 km od miasta Słupsk, usytuowany jest w uzdrowiskowej części Ustki, zaledwie 500 metrów od szerokiej piaszczystej plaży, w otoczeniu lasów sosnowych. Malownicza okolica sprzyja aktywnym formom wypoczynku.
Hotel posiada 311 klimatyzowanych pokoi. W przepięknie zaaranżowanych restauracjach serwowane są mistrzowskie połączenia smaków, zarówno te wyszukane, niebanalne, jak i tradycyjne.  Specjalnie dla najmłodszych została przygotowana karta menu oraz wydzielone miejsce zabaw. Fachowy personel dba o nastrój i atmosferę, a smak serwowanych potraw na  długo pozostaje w pamięci.
Hotelowe Centrum SPA to blisko 30 gabinetów zabiegowych, w których można skorzystać z profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych na twarz i ciało czy pielęgnacyjnych jak pedicure i manicure. W trosce o komfort i satysfakcję klientów wszystkie gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. W hotelowym SPA znajduje się również pokój relaksu oraz grota solna z tężnią.

Grand Lubicz – wypoczynek i rozrywka

Hotel Grand Lubicz oferuje wypoczynek i rozrywkę w jednym. Dwupoziomowy Aquapark zapewnia niezapomniane wrażenia i emocje. W skład kompleksu wchodzą: basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią i sztuczną rzeką, 4-torowy basen sportowy, brodzik dla dzieci, wanny jacuzzi, kompleks saun oraz basen solankowy VIP o wyjątkowych właściwościach leczniczych i relaksacyjnych. W hotelu znajduje się też kręgielnia z dyskoteką, squash, cube Ball oraz zewnętrzne boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym.

Grand Lubicz SPAGrand Lubicz – Medical SPA

Hotel Grand Lubicz oferuje bogatą ofertę zabiegową. Wykwalifikowany personel zapewniający profesjonalną opiekę terapeutyczno-rehabilitacyjną oraz liczne atrakcje i udogodnienia pięciogwiazdkowego hotelu czynią tę ofertę wyjątkową. W strefie medical SPA do dyspozycji gości są również gabinety diagnostyczne i lekarskie, gabinety elektroterapii, masażu, leżanki do okładów z fango, sale do ćwiczeń ruchowych oraz pomieszczenia do hydroterapii. Jako jedyny na Pomorzu, Hotel Grand Lubicz posiada baseny termalne z lokalną wodą solankową, która wydobywana jest z odwiertu o głębokości ok. 800 m. Zasolenie jest tak duże, że pozwala unosić się na wodzie i słuchać emitowanej pod wodą muzyki. Udokumentowane właściwości lecznicze wody nie tylko wprowadzają w stan relaksu i odprężenia, ale mają również dobroczynny wpływ na zdrowie. Korzystnie wpływają na skórę, system odpornościowy, układ oddechowy, schorzenia reumatoidalne i urazy ortopedyczne. Podążając za potrzebami gości, rozwijana jest też oferta medical adresowana do dzieci i młodzieży.Grand Lubicz Basen

CZYTAJ TEŻ:

GRAND LUBICZ - RODZINNE UZDROWISKO NAD MORZEM

Szeroka piaszczysta plaża, otoczenie lasu sosnowego, uzdrowiskowy klimat oraz najnowocześniejszy na Pomorzu pięciogwiazdkowy Hotel Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka wspólnie tworzą idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku.
Kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka będzie najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym obiektem na polskim Wybrzeżu.
Ustka to nadmorski kurort pełen słońca i tętniący życiem, niezależnie od aury czy pory roku. Sprawia to uzdrowiskowy charakter miejscowości. Bo kiedy po wakacjach i weekendach rodziny wrócą do domów, na ulice wychodzą kuracjusze, a także biznesmeni, którzy mają do dyspozycji hotele z nowoczesnymi salami konferencyjnymi.
Hotele z basenem nad morzem są najchętniej wybierane przez gości przyjeżdżających na polskie wybrzeże. Ale czy wiemy, które są najlepsze? W których „basen” to w rzeczywistości niewielka sadzawka, a w których pływalnia z prawdziwego zdarzenia z licznymi atrakcjami? Nasz przegląd pomoże ci w wyborze właściwego obiektu.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor