fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Hotel Mahdia Palace Thalasso

Pięciogwiazdkowy, ekskluzywny i elegancki, wybudowany w tunezyjskim stylu hotel oferuje 452 komfortowe pokoje rozmieszczone w 4-piętrowym budynku głównym i budynkach bocznych położonych na terenie rozległego, egzotycznego ogrodu.

Hotel położony jest przy pięknej plaży. Centrum SPA w hotelu Mahdia Palace ma możliwość przyjęcia ok. 120 osób dziennie. Posiada powierzchnie ok. 3000 metrów kwadratowych z kilkoma strefami:
- Strefa Medyczna
- Strefa Hydro
- Strefa Masażu
- Strefa Piękności
- Strefa Fitness
Mahdia Palace Tunezja 2W poszczególnych strefach wykonywane są specjalistyczne zabiegi, takie jak: hydroterapia, jacuzzi, podwodny masaż, Kneipp, okłady z wodorostów, baseny, w których odbywają się również medyczne rehabilitacje, masaże klasyczne oraz dostosowane do specjalnych potrzeb klienta, ultradźwięki, elektroterapia, podczerwień, manicure, pedicure, woskowanie, terapia ciśnieniowa, sauny, hamman, fitness, aerobik, taniec i wiele innych.
Dodatkowo w SPA znajdziemy butik z bio-produktami, strefę VIP z oddzielnymi strefami masażu, pokojami relaksu czy sauną.

baney najpiekniejsze spa tunezja

Tour Khalef wraz z hotelami sieci Marhaba tworzy kompleks usytuowany we wspaniałym ogrodzie palmowym. Oddalony jest o 5 km od historycznego centrum Sousse, położony przy pięknej plaży.
Sześć leczniczych źródeł mineralnych, zabiegi termalne na najwyższym poziomie i lokalizacja w idyllicznym krajobrazie Parku Narodowego Sierra Nevada, na połunie od Granady ‒ tutejsze SPA i 4-gwiazdkowy hotel to miejsce na wyjątkowy relaks.
Pięciogwiazdkowy ośrodek Gran Hotel Atlantis Bahía Real położony jest przy plaży w Corralejo na wyspie Fuerteventura. Roztacza się stąd piękny widok na sąsiednie wyspy: Lanzarote oraz Los Lobos.
Wysokiej klasy, luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel znajduje się przy plaży, na obrzeżach położonej na wybrzeżu Costa del Sol miejscowości Estepona w Hiszpanii. Goście mają do dyspozycji eleganckie pokoje z balkonem lub tarasem z widokiem na morze.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor