fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

KOLPING HOTEL - Z MIŁOŚCI DO RODZINY

Do szczęścia rodziny potrzebne są szczęśliwe dzieci. Węgierski Hotel Kolping pamięta o tym od 20 lat – każdego dnia. Na każdą rodzinę czeka tu przygoda, pełny relaks i doskonała zabawa.

Położony w pobliżu jeziora Balaton i termalnego jeziora Hévíz, Kolping Hotel Spa & Family Resort od 1996 roku jest pierwszym węgierskim hotelem przyjaznym rodzinie. To nie jest zwykły hotel, lecz resort nastawiony na spełnianie marzeń wszystkich członków każdej rodziny przez 365 dni w roku.

Najmłodsi swe fantazje spełniają na pięciu placach zabaw, leśnych małpich gajach, gokartach, ściankach wspinaczkowych, trampolinach, boiskach piłkarskich, w wodnym funparku, wielopoziomowym Bobolandzie (czyli największej na Węgrzech sali zabaw). Animatorzy przez osiem godzin dziennie zapewnią im moc atrakcji.
Na dorosłych czeka zaś w tym czasie Hanami Beauty & SPA, czyli miejsce, w którym mama i tata, po oddaniu dzieci pod opiekę troskliwej obsługi hotelowej, na kilka godzin mogą znów stać się kobietą i mężczyzną. Skorzystają z tradycyjnych terapii wodą termalną z Hévíz, poddadzą się autorskim zabiegom upiększającym na bazie węgierskich kosmetyków ekologicznych i francuskich alg.

Zresztą w hotelu Kolping jest też strefa wellness dla dzieci. W Bobo Wellness w zabawny i rozrywkowy sposób są one wprowadzane w świat wellness. Jest tu rodzinna sauna oraz solny pokój – doskonały zwłaszcza dla pociech z astmą czy alergią. A w Hanami Beauty & SPA młode damy mogą stać się prawdziwymi księżniczkami. Naśladując mamę, wybierają zabieg najlepszy dla siebie: maseczkę na twarz (wyłącznie przy pomocy ekologicznych kosmetyków), masaż czy dziecięcy manicure. Są też zabiegi dla nastolatków borykających się z problemami związanymi z cerą. Na każdego członka rodziny czeka tu przygoda, pełny relaks i moc atrakcji.

Hotel Kolping Wegry 2

Hotel Kolping Wegry 1

Kolping Hotel**** SPA & Familiy Resort
H-8394 Alsópáhok, Fö u. 120.
Tel: +36 83 344-143
Fax: +36 83 344 142
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kolping.hotel.hu/en

Kolping Hotel**** SPA & Familiy Resort bierze udział w konkursie Perfect SPA Hotel 2016

Perfect SPA Wegry 2016

Na początku lipca pierwszych gości zaczął przyjmować nowy hotel SPA nad morzem – Sopotorium Medical Resort. Obiekt nawiązujący do tradycji przedwojennego Sopotu oferuje leczenie i rehabilitację w komfortowych warunkach czterogwiazdkowego hotelu oraz nowoczesne centrum kuracyjne.
Na Węgrzech zarejestrowanych jest ponad 1300 studni termalnych i blisko 300 kąpielisk leczniczych. Wiele współczesnych sanatoriów i hoteli powstało w latach 70. ubiegłego wieku, ale zmieniły się w nowoczesne SPA o światowym standardzie. Powstały też liczne, zupełnie nowe obiekty.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Mimo że Wietnam na obecnej mapie SPA nie zajmuje ważnej pozycji, to biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju i ambicje mieszkańców, już wkrótce kraj ten może stanąć w szranki z Tajlandią i Indonezją.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor