fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

NOWY 5* NOSALOWY PARK HOTEL & SPA W ZAKOPANEM

Nosalowy Park Hotel & SPA w Zakopanem

Od 1 lipca gości przyjmuje nowy pięciogwiazdkowy hotel w centrum Zakopanego – Nosalowy Park Hotel & Spa. Obiekt wyróżniają: wyjątkowa lokalizacja, spektakularne widoki, niepowtarzalny design, rozbudowana strefa wellness, eleganckie NABE SPA, usługi Concierge oraz nowa autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro – Heart by Amaro.

Nosalowy Park Hotel & Spa to elegancki obiekt zaprojektowany z myślą o gościach, którzy chcą doświadczyć nowej jakości wypoczynku w stolicy Tatr. Obiekt powstał przy zabytkowej Villi Marilor z 1905 roku, która w dwudziestoleciu międzywojennym XX wieku przyjmowała elitę polityczno-artystyczną ówczesnej Polski i tak wybitne osobistości, jak Wojciech Kossak, Stanisław Ignacy Witkiewicz czy Tadeusz Boy-Żeleński. Nosalowy Park przywraca pałacowi dawny splendor i przywołuje jego bogatą historię. W willi powstanie nowa autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro, najbardziej uznanego na świecie polskiego szefa kuchni. Heart by Amaro to kuchnia stworzona z miłości do ludzi, szacunku do produktu i pasji w odkrywaniu regionalnego bogactwa Tatr.

Aranżacja wnętrz hotelu Nosalowy Park inspirowana jest secesją i stylem art deco, łącząc je w harmonijną całość. Niepowtarzalny charakter nadaje mu subtelna elegancja, a także dbałość o każdy detal i modna kolorystyka w odcieniach szarości, beżu, bieli i złota, przełamana głęboką czerwienią. Całość ma zaskakiwać, zachwycać i zaspokajać potrzeby estetyczne gości.

Nosalowy Park Hotel & SPA - designe

Goście będą mieli do dyspozycji luksusowe pokoje w standardzie pięciogwiazdkowym, hotelową restaurację Eleonora, lobby bar, eleganckie NABE SPA, basen, elegancką strefę konferencyjno-bankietową, podziemny parking oraz usługi Concierge.

Szczególnie ważnym miejscem hotelu jest rozbudowana strefa wellness & SPA z basenem, saunami i tężnią solankową, centrum fitness i autorskim NABE SPA mieszczącym się w odrestaurowanych wnętrzach Villi Marilor. Będzie to druga, po Nosalowym Dworze, lokalizacja autorskiej marki NABE SPA, której filozofia oparta jest o holistyczne podejście do pielęgnacji i relaksu inspirowanego naturą. NABE SPA oferować będzie osiem gabinetów typu spa suite, w tym VIP Suite dla par, autorskie rytuały, sesje relaksacji z elementami medytacji, zabiegi na łóżku wodnym Soft Pack i linię autorskich kosmetyków opartych o naturalne składniki.

Nosalowy Park Hotel & SPA w Zakopanem, Nabe SPA

Nosalowy Park Hotel & SPA to młodszy brat obiektu NOSALOWY DWÓR RESORT & SPA, który również posiada autorskie NABE SPA.

 

Nosalowy Dwór to największy resort pod Tatrami i jedna z najbardziej znanych marek hotelowych. Wyróżnia go bogata infrastruktura, świetna lokalizacja, najwyższa jakość usług i dbałość o gości oraz wyjątkowe, holistyczne NABE SPA. Zapraszamy  do SPA w Nosalowy Dwór Resort & SPA, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Hotel SPA dla Biznesu.
Bezpośrednie połączenie Hotelu Aquarion z Aqua Parkiem Zakopane czyni go miejscem idealnym na rodzinny urlop w górach. Zapraszamy do SPA w hotelu Aquarion który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Hotel SPA z Aquaparkiem.
W cyklu "Najpiękniejsze SPA w Polsce" prezentujemy Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem, największy resort pod Tatrami. Wyróżnia go bogata infrastruktura, świetna lokalizacja, najwyższa jakość usług oraz holistyczne NABE SPA, jedno z najlepszych SPA w Polsce, które nie jest jedynie dodatkową usługą w hotelu, lecz jednym z jego głównych elementów i idealną strefą relaksu.
Hotel Mercure Kasprowy to jedyny hotel przy stoku narciarskim w Zakopanem z luksusowym centrum Spa & Wellness  i zachwycającym widokiem na Tatry. Zapraszamy do SPA w Mercure Kasprowy, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Sieciowy Hotel SPA.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor