fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

21. TARGI BEAUTY FORUM 2018

21. edycja targów BEAUTY FORUM, które odbyły się 3 i 4 marca 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie, przyciągnęła tłumy zwiedzających i szerokie grono wystawców z kraju i zagranicy.

 W marcową sobotę i niedzielę zwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i najnowszymi trendami w branży kosmetycznej. Nie zabrakło również emocji i atrakcji oraz solidnej porcji wiedzy.

TARGI W LICZBACH

21. Targi BEAUTY FORUM odwiedziło ponad 14 000 profesjonalistów.Swoją ofertę i nowości zaprezentowało 230 wystawców z kraju i ze świata. W seminariach uczestniczyło blisko 900 osób, a organizowane podczas targów konkursy i mistrzostwa zgromadziły 90 uczestników.To kolejna rekordowa edycja!

WIEDZA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny – wyjątkowa pod względem doboru tematów i wykładowców oferta edukacyjna, obejmująca w tym roku 22 propozycje, spotkała się z wielkim zainteresowaniem i uznaniem profesjonalistów. Zdecydowana większość biletów na seminaria została wyprzedana już w ramach internetowej przedsprzedaży. Uczestniczy chwalili wysoki poziom wykładów, ogromną wiedzę i
doświadczenie prelegentów.

STREFA EMOCJI

Miejsce, w którym królują emocje, to oczywiście Scena Meeting Point.      
To właśnie tu tłumnie zgromadzona publiczność oklaskiwała laureatów prestiżowego konkursu Beauty Forum Awards 2018, a także finalistów
mistrzostw i konkursów. Prezentacje firmowe – łączące teorię z praktyką     
–przyciągnęły fanów nowości oraz szerokie grono profesjonalistów poszukujących innowacyjnych rozwiązań i receptur.
Kolejna edycja targów tuż po wakacjach!

Zapraszamy na jesienne 9. Targi BEAUTY FORUM & SPA 22-23 września oraz na 5. Hair Forum 20-21 października! Już dziś zarezerwuj sobie ten termin!

Beauty Forum wiosna 2018

 

Beauty Forum wiosna 2018a

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor