fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Nie masz pomysłu na najbliższy weekend? Mamy go dla ciebie! Już w najbliższy piątek, 22 listopada w całej Polsce rozpoczyna się akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Ponad 1000 miejsc i atrakcji oferuje usługi za połowę ceny.

 Weekend za pół ceny

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród turystów, jak i partnerów oferujących usługi z 50% rabatem. Mimo, że sprzedaż ofert rozpoczęła się pod koniec października, to wciąż na turystów czekają ciekawe atrakcje, m.in.: obiekty noclegowe, restauracje, muzea, uzdrowiska.

1000 MIEJSC W POLSCE OFERUJE WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Propozycje dla turystów przygotowała rekordowa liczba partnerów – ponad tysiąc. Najwięcej ofert czeka na turystów w woj. małopolskim (161 zgłoszeń). Sto i więcej propozycji mają także woj. pomorskie, dolnośląskie i mazowieckie. Sprawdź, czy jest wśród nich interesujący cię obiekt.
Aby skorzystać ze zniżek, należy odnaleźć interesujące miejsce za pomocą mapy lub wyszukiwarki na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i zapoznać się ze szczegółową ofertą partnerów. Sprzedaż trwa do wyczerpania ofert.

Celem akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest zachęcenie Polaków do poznawania Polski poza głównym sezonem turystycznym. Dzięki tej inicjatywie Polska Organizacja Turystyczna chce wpłynąć na wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce.

reklama

WEEKEND ZA PÓŁ CENY RÓWNIEŻ DLA ZAGRANICZNYCH GOŚCI

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród turystów, jak i partnerów. Pilotażowa odsłona została zorganizowana w 2016 roku i skorzystało z niej 60 tys. osób. Ostatnia edycja (marzec 2019) przyciągnęła aż 182 tys. turystów. W tej edycji po raz pierwszy akcja promowana jest na dziewięciu rynkach: białoruskim, czeskim, litewskim, niemieckim, norweskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim i ukraińskim. Ofertę dla turystów z zagranicy przygotowała blisko połowa partnerów.
— Akcja została bardzo dobrze przyjęta przez Polaków, co widać po liczbie osób czekających na pierwszy dzień sprzedaży. Każdy chce skorzystać z jak najlepszych ofert. Z radością obserwujemy także dużą liczbę wejść na strony dedykowane rynkom zagranicznym. Wierzę, że ta pilotażowa edycja zakończy się sukcesem i akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” zyska nowych fanów spoza naszego kraju — twierdzi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor