fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

BTL – ZŁOTY PARTNER 11. GALI PERFECT SPA AWARDS

Złotym Partnerem 11. Gali Perfect SPA Awards jest BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.

 BTL-logo

W BTL Estetyka codziennie zadajemy sobie pytanie, jak najlepiej zaspokajać potrzeby ludzi. Pacjenci są w centrum każdej decyzji, którą podejmujemy. I tak jest już od 25 lat!

Jesteśmy obecni w ponad 58 krajach na 6 kontynentach. Wszędzie tam dostarczamy najwyższej jakości aparaturę medyczną do klinik, szpitali, przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacji i gabinetów medycyny estetycznej.

Ale nasza wizja to coś więcej niż produkowanie coraz lepszych i jeszcze bardziej skutecznych urządzeń. Naszym celem jest uszczęśliwianie ludzi, którzy dzięki naszym technologiom pokonują problemy, realizują marzenia i cieszą się pełnią życia. Śmiało możemy powiedzieć, że projektujemy i dostarczamy technologie, które poprawiają jakość życia, poprzez odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu. Jesteśmy z tego dumni!

Dzięki takiej wizji staliśmy się światowymi liderami wielu nowych technologii w medycynie. Jako BTL Industries Limited, międzynarodowa firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, od 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu i dystrybucji sprzętu dla wielu dyscyplin medycznych: estetyki, kardiologii, fizjoterapii i uroginekologii, a także neurorehabilitacji, spirometrii, hydroterapii i stomatologii.

Marka BTL jest znana na całym świecie z tego, że buduje długotrwałe relacje z klientami biznesowymi, zarówno z właścicielami, jak i pracownikami klinik medycznych. Dla nas sprzedaż to tylko początek współpracy. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji zapewniamy szkolenia techniczne, opiekę serwisową, doradztwo i testy, a także systemy finansowania (raty, leasing) i wsparcie w uzyskaniu dofinansowania. Dopasowujemy park maszyn do planów rozwoju współpracujących z nami firm medycznych. Oferujemy zarówno wysokospecjalistyczne maszyny, skoncentrowane na wybranych zabiegach medycznych, jak i urządzenia multifunkcyjne o szerokim spektrum zastosowania. Umożliwiamy upgrade parku maszyn, dzięki czemu klienci BTL mają szansę dopasowywać swoją ofertę do rozwijającej się technologii.

.

Beata Łapińska, dziennikarka, specjalistka PR i zarządzania marką.
Botoks potrafi zdziałać cuda. Prawidłowo wykonany zabieg daje szybkie i spektakularne efekty. Zanim się jednak zdecydujesz, sprawdź, czy jest dobry dla ciebie?
Dr Janusz Kmiecik od lat zajmuje się leczeniem bólu, a jego pasją jest rzeczywiste holistyczne podejœście do zdrowia i urody.
„Medycyna estetyczna” to kompleksowe źródło informacji na temat aktualnego stanu wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor