fbpx

PERFECT SPA AWARDS – KONKURS DLA GŁOSUJĄCYCH

Już po raz 12. PRZYZNAJEMY OSKARY SPA & WELLNESS! Zagłosuj na swój ulubiony obiekt (hotel SPA i daySPA w Polsce oraz za granicą) i wygraj jedną z licznych nagród! Co miesiąc do wygrania pobyty w SPA dla dwojga!

WYNIKI KONKURSU DLA GŁOSUJĄCYCH

W 12. edycji konkursu Perfect SPA Awards, jak zwykle przygotowaliśmy nagrody niespodzianki dla Głosujących, którzy w najciekawszy sposób uzasadnili swoje wybory najlepszych hoteli SPA i day SPA. W tegorocznym Konkursie dla Głosujących nagrody otrzymali:

Vouchery na pobyty w hotelu SPA dla dwóch osób:

Agnieszka R. głosująca na Manor House SPA

Piotr R. głosujący na Mineral Hotel Malinowy Raj

Vouchery na zabiegi w day SPA:

Adam S. głosujący na Hotel Quadrille

Justyna S. głosująca na Suntago Wellness & SPA

Zestawy kosmetyków:

Aleksandra W. głosująca na Kocierz Hotel & SPA

Mirosława F. głosująca na Hotel Bania

Joanna W. głosująca na Sopot Marriott Resort & SPA

Ewa S. głosująca na KaVi Wellness Day SPA

Paweł Z. głosujący na Hotel Medical SPA Malinowy Dwór

 

Z wiadomych powodów nazwisk nie podajemy do wiadomości publicznej. Do wszystkich Zwycięzców zostały wysłane e-maile (na adresy podane w głosowaniu) z informacją o przyznanej nagrodzie.

Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie odpowiedzi do 20 kwietnia 2022 r. na wysłanego przez nas e-maila z adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (warto dopisać adres do zaufanych lub sprawdzać wszystkie foldery w skrzynce e-mailowej - włącznie ze SPAMEM). W odwpowiedzi należy zamieścić swoje dane (imię, nazwisko, dokładny adres do wysyłki, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Jej otrzymanie zostanie potwierdzone mailem od redakcji. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY!

 

ZASADY KONKURSU DLA GŁOSUJĄCYCH:

1. Znajdź na liście obiektów zgłoszonych do 12. edycji Konkursu Perfect SPA Awards - hotele SPA i salony i daySPA swój ulubiony obiekt. Kliknij w zdjęcie lub nazwę obiektu SPA, aby zagłosować. Wypełnij formularz konkursowy, a następnie odbierz potwierdzającego maila, który przyjdzie z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i kliknij w link potwierdzający Twój głos. Uwaga! Tylko potwierdzone głosy są ważne i zliczane przez system!

Jeśli nie znalazłeś na liście swojego ulubionego obiektu, DODAJ HOTEL SPA lub DODAJ SALON, DAYSPA, klikając w górny baner konkursowy lub baner „Dodaj SPA” na dole strony, żeby go zgłosić do konkursu. W ciągu 48 godz. (2 dni roboczych), po weryfikacji i przygotowaniu przez redakcję, znajdzie się na liście Konkursu.

2. Te same czynności możesz wykonać również głosując w Perfect SPA International - wybierając najlepsze hotele SPA w HISZPANII, EUROPIE lub na ŚWIECIE.

2. Z jednego adresu mailowego może zostać wysłane po jednym zgłoszeniu / oddane po jednym ważnym głosie w każdej z kategorii: Hotele SPA w Polsce, Kliniki i daySPA w Polsce, a także Hotele SPA w Hiszpanii, Hotele SPA w Brandenburgii, Hotele SPA w Europie i Hotele SPA na Świecie. Z jednego IP komputera mogą zostać oddane maksymalnie 3 głosy (z trzech różnych adresów mailowych) w każdej z w.w. kategorii.

3. Warunkiem udziału w Konkursie dla Głosujących jest wpisanie imienia i nazwiska w oknie „Osoba głosująca”w formularzu do głosowania oraz wypełnienie okienka „Uzasadnienie wyboru”. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury, wyłonione przez Redaktora Naczelnego portalu SPAeden.pl, wybierze Laureatów. Liczy się kreatywność!

4. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody. Lista nagród może ulec zmianie. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. Warunkiem skorzystania z Karnetu jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Karnet należy okazać i pozostawić w recepcji hotelu.

5. Na zakończenie Konkursu, po rozdaniu nagród dla najlepszych hoteli i day SPA w 12. edycji konkursu Perfect SPA Awards, czyli po 16 marca 2022 r., zostanie też ogłaszona lista Laureatów Konkursu dla Głosujących. Dla osób, które polubią profil SPAeden.pl na Facebooku przewidziana jest dodatkowa pula nagród. Głosując na obiekty w większej ilości kategorii, zwiększasz szansę na wygraną. 

6. Warunkiem otrzymania nagrody jest odpowiedź, w ciągu dwóch tygodni, od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl i otrzymania od nas maila z adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., warto śledzić portal oraz profil SPAeden.pl - Lepsza strona życia na FB oraz wpisać nasz adres do "zaufanych". W mailu należy zamieścić swoje dane (imię, nazwisko, dokładny adres do wysyłki, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Jej otrzymanie zostanie potwierdzone mailem od redakcji. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

7. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu dla Głosujących stanowią jego integralną część.

8. Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:

*** Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Żywnego 16 lok. 78, 02-701 Warszawa. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. Oświadczam również, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia, usowania lub ograniczenia przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu SPAeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W POLSCE

WYBIERZ NAJLEPSZY SALON, KLINIKĘ LUB DAY SPA W SWOIM MIEŚCIE I W POLSCE

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W HISZPANII

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W EUROPIE

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA NA ŚWIECIE

Organizator Konkursu:

 Eden zyj-wellness logo 

SPAeden pl portal

 

NASZE WYDAWNICTWA

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Prawa 5 - Perfect SPA Zakończenie

logo SPAeden.pl

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor