fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Hotel Victory Therme Erding - Niemcy

Niemcy – tradycja i nowoczesność, dowodem na uzdrowiskowe tradycje Niemiec jest ogromna liczba miejscowości z „bad” i „baden”, czyli łazienką i kąpielą, w nazwie.

Modę na jeżdżenie do bawarskich wód rozpropagowała w XIX w. rosyjska arystokracja. Na kuracje do Baden-Baden jeździli m.in. car Aleksander I, Fiodor Dostojewski, a także brytyjska królowa Wiktoria i kanclerz Otto von Bismarck. Jednak lecznicze właściwości źródeł znane były znacznie wcześniej. W Badenweiler już w 75 r. n.e. starożytni Rzymianie wznieśli kompleks term nazwany Aqua Villae. W południowych Niemczech zostało też opracowanych wiele popularnych do dziś kuracji zdrowotnych, np. terapia Kneippa. Dzisiejsze połączenie tradycyjnych metod leczenia z nowoczesną medycyną oraz modą na wypoczynek w SPA uczyniły niemieckie uzdrowiska i kurorty jednymi z najlepszych w Europie, przyciągającymi miliony gości z całego świata. Perfect SPA Niemcy Tomasz Pedzik

Tytuł Perfect SPA w Niemczech otrzymał
Hotel Victory Therme Erding / Erding

Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.
Trwa 12. edycja najważniejszego konkursu SPA & Wellness w Polsce. Jak co roku w konkursie PERFECT SPA AWARDS wyłonimy najlepsze hotele i day SPA w Polsce, Europie i na świecie. Trudne czasy wymagają nadzwyczajnych środków, dlatego też ta edycja konkursu będzie szczególna i wyjątkowo ważna.
Już 5 lutego 2020 roku, na uroczystej Gali Perfect SPA Awards, poznamy laureatów 11. edycji konkursu uznawanego za Polskie Oscary SPA & Wellness. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, którzy przeszli do ostatniego etapu konkursu. Każdy z nich ma szansę na otrzymanie zwycięskiej statuetki i prestiżowego tytułu Perfec SPA.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor