fbpx

Prysznic dla leniwych

Firma Dornbrach proponuje prysznic na leżąco. To prawdziwy przełom w łazience. Bardzo przyjemny na wieczorny relaks, choć mało praktyczny na szybką, poranną kąpiel.

Horizontal ShowerATT po raz pierwszy pozwala na doświadczanie prysznica na leżąco. W rozwiązaniu tym połączono sześć dysz WATER BARS, instalowanych ponad powierzchnią do leżenia oraz moduł eTOOL jako centralny element obsługi. Woda delikatnie spływa na plecy osoby leżącej. Możemy wybrać jedną z zaprogramowanych choreografii: o działaniu równoważącym (BALANCING), ożywczym (ENERGIZING) lub relaksującym (DE-STRESSING). Innowacyjny panel eTOOL zapewnia najwyższy komfort obsługi. Pozwala na prosty wybór programu oraz ilości i temperatury wody.

Dornbracht_Poziomy prysznic_Eden_spaBalancing
Woda jako źródło duchowej mocy. Scenariusz Balancing tworzy równowagę, balans i daje poczucie bezpieczeństwa. Harmonizuje wszystkie zmysły. Błogie wzbieranie na sile i słabnięcie strumienia wody działa na ciało jak delikatne głaskanie dłonią. Woda otula ciało niczym płaszcz, który daje poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie nie ogranicza, a zmienny strumień wprowadza ponownie stan równowagi.

 

Dornbracht_Poziomy prysznic_Eden_spa2.jpgDe-Stressing
Woda oczyszczająca umysł – scenariusz De-stressing relaksuje, uspokaja, koi ciało, dosłownie uruchamia osobisty „wyłącznik”. Powolne, celowe ocieplanie wody pozwala odstresować się mięśniom, rozluźnia je i wprowadza w ten sposób duchowe odprężenie. Wraz ze wzrostem temperatury, stopniowo słabnie natłok myśli i przekształca się w jasny, spokojny strumień. Umysł i ciało stają się na powrót czyste i jasne.

 

Dornbracht_Poziomy prysznic_Eden_spa3.jpgEnergizing
Woda jako źródło energii – scenariusz Energizing stymuluje, daje energię i siłę. Pobudza wszystkie zmysły, ożywia, aktywizuje organizm. Naprzemienne błogi ciepły deszcz i zimny strumień aktywizują krwioobieg i mikrokrążenie. Ciało zaczyna niemal bezwolnie reagować w rytm zmieniających się bodźców, drżeć z zimna, by zaraz potem pławić się w przyjemnym cieple.

Design:Sieger Design/Choreography: Schienbein+Pier

 

Polecamy:

ŁAZIENKOWE INSPIRACJE

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor