fbpx

MARZENIA MAŁYCH KSIĘŻNICZEK

Podczas gdy w polskich i wielu europejskich SPA na drzwiach wiszą kartki zabraniające wstępu dzieciom, na świecie coraz prężniej rozwija się ruch Kids Spa, czyli przybytków relaksu dla najmłodszych.

Tekst: Karolina Dobrzyńska

Kids SPA to prawdziwe małe świątynie, niekoniecznie różowe, w których dzieci, głównie oczywiście dziewczynki, w wieku już od trzech lat mogą poddać się upiększającym zabiegom. Oferta jest bardzo szeroka – od ekskluzywnych egzotycznych resortów w wersji mini, po kolorowe gabineciki ozdobione malunkami Myszki Miki i księżniczki Arielki.


Te pierwsze należą do sieci wielkich hoteli, gdzie troska o każdego klienta, także tego małego jest najważniejszym zadaniem personelu. Malediwy, Indonezja, Tajlandia – właśnie w tych miejscach, gdzie bardzo silna jest lokalna tradycja kultury ciała znajdziemy najlepszą ofertę SPA dla dzieci.

images/stare/czerwiec 2012/dzieci_w_spa1.jpg

 

 

Rodzinny wyjazd to szansa na złapanie oddechu, zadbanie o siebie i budowanie naszych wspólnych relacji. Dokąd wybrać się na urlop z dziećmi, aby odpoczynek był udany? Coraz więcej ośrodków SPA przygotowuje specjalne oferty dla rodzin z dziećmi.
Od dawna promujemy wspólne wyjazdy z dziećmi do SPA, wychodząc z założenia, że nigdy dosyć uczenia od najmłodszych lat zasad życia w stylu wellness. Ale SPA to przecież miejsce wypoczynku, ciszy i spokoju, a dzieci, jak to dzieci – lubią gonitwy, śmiech i głośną zabawę… Czy da się połączyć obie te idee?
Dziecko w SPA? O głębszym wymiarze wychowywania dzieci w idei wellness mówi masażystka i kosmetolog – Grażyna Skalec.
Wakacje to najszcz궜liwsze chwile dzieciństwa, najdłużej pamiętane. Tylko dokąd się wybrać, aby dzieci były szcz궜liwe, a doroœśli odpoczęli? Czy wystarczy wybrać pakiet rodzinny w hotelu nad morzem, jeziorem czy w górach, żeby urlop był udany?
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor