fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Dominika Ostałowska o metamorfozie

Znana i lubiana aktorka Dominika Ostałowska zdecydowała się na METAMORFOZĘ. Jest już po testach MRT i przystąpiła do programu LEAP, dzięki któremu ma nadzieję na znaczącą poprawę jakości swojego życia. Liczy też na to, że swoją postawą zainspiruje innych do działania i dbania o swoje zdrowie.

Dominika Ostałowska radzi:

Najważniejszym momentem METAMORFOZY jest chwila, w której uświadomimy sobie jej potrzebę.
Nie tylko z uwagi na nadprogramowe kilogramy, czy mniej młodzieńczy wygląd, ale ze względu na nasze zdrowie i jakość życia. Długotrwały stres, brak aktywnego wypoczynku pogarszają naszą kondycję tak silnie, że przestajemy odbierać sygnały organizmu, nie słyszymy jego rozpaczliwego „wołania” o zmianę.


Na skuteczną transformację składa się wiele zabiegów, wysiłków, przemyśleń oraz wiedza, którą musimy posiąść. To proces, który wymaga konsekwencji i wyrzeczeń, ale cel, w postaci zadowolenia z siebie, osładza każdy trud. Nagle okazuje się, że już nie tylko sami radzimy sobie ze swoim niedoskonałościami, ale stajemy się przewodnikiem dla innych.
Jesteśmy silniejsi, mądrzejsi i otwarci na nowe wyzwania, jakie oferuje nam życie. Zdobywamy wiedzę na temat zdrowego trybu życia, przeprowadzamy eksperyment na własnym ciele i duszy, obserwując postępy i ucząc się na powrót odczytywania sygnałów, które wysyła organizm.


Nauka rozwija przed nami wachlarz możliwości. Ogromnym ułatwieniem są dzisiaj testy na nadwrażliwość pokarmową (MRT), wykrywające zapalną reakcję organizmu na to, co jemy. Wykluczenie z diety szkodzących nam produktów powoduje, że jesteśmy o milowy krok przed tymi, którzy testują różne diety, działając po omacku i bez uwzględnienia indywidualnych potrzeb.
Dla osób zapracowanych, żyjących w ciągłym biegu najtrudniejsze jest samodzielne przygotowywanie posiłków. Na szczęście istnieją odpowiednie techniki kulinarne i zaawansowane technologie, które to przyspieszają i ułatwiają, pozwalając jednocześnie na zachowanie wszystkich walorów smakowych i odżywczych. Dzięki nim osiągamy upragniony cel znacznie szybciej.
Jeśli do tego dołożymy odpowiednie zabiegi rewitalizacji i odnowy, to sukces mamy w garści. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które regenerują naszą skórę, wpływają na dobre samopoczucie i zagrzewają do walki w konsekwentnej diecie oraz aktywności fizycznej, która na szczęście z czasem uzależnia!


Zapraszam wszystkich na mój FANPAGE i do dzielenia się swoimi dużymi i małymi sukcesami w drodze ku lepszemu życiu.

 

Problemem naszych czasów jest nasilanie się występowania przewlekłych, nawracających dolegliwości, takich jak migrena i zespół jelita drażliwego (IBS). Liczba osób cierpiących na te niespecyficzne schorzenia wzrasta z roku na rok.
Nietolerancja pokarmowa może się objawiać pod postacią przeróżnych dolegliwości, przewlekłych chorób, a nawet przedwczesnym starzeniem się. Jak odróżnić nietolerancję pokarmową od alergii i nadwrażliwości? Jak zdiagnozować nietolerancję pokarmową oraz jak sobie z nią radzić?
Otyłoœść to nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim medyczny. Jest przyczyną wielu poważnych chorób nękających coraz szersze kręgi społeczeństwa. Dlaczego tyjemy? Jakie są skutki nieprawidłowych nawyków? I co zrobić, żeby nie było za późno?
O tym jakie są najczęstsze przyczyny nadwagi i dlaczego wciąż rośnie liczba osób walczących z otyłością opowiada Zofia Urbańczyk, dietetyk, koordynator ogólnopolskiej akcji informacyjno-profilaktycznej „Uwaga Nadwaga”, organizowanej przez Centra Dietetyczne Naturhouse.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor